Tahılsız Patatesli Mama?

Nidadenizzz

Daha önceden bu tarz içerikli bir mama kullanmadım köpeğime kullanan varsa yorum yapabilir mi patates olması iyi mi

11 CEVAP

Patatessiz alın. Kalp rahatsızlıklarına patates daha çok neden oluyormuş bir araştırmaya göre. Tahıl daha iyi yani. Bir de %21 patates çok fazla

duman_cat_world

Golosi fiyat performans olarak gayet iyi bir mama. 20 kg olarak alındığında da gayet uygun. Bu fiyata alabileceginiz en iyi mamadır. Tabii patates olmasaydi daha iyi olurdu...

duman_cat_world

Maalesef ki tahılsız denilen mamalara da patates, nohut falan koyuyorlar.

FfUuRrKkAaNn

mamanın içerisinde pirinç mısır vs olmasındansa patates olması çok daha iyi

Nidadenizzz

Patatessiz de seçenekleri var kararsız kaldım

theyusra

köpeklerin tahıla ihtiyacı vardır, kedi değil bunlar. tahılsız beslenen köpeklerin kalp hastalığına yakalanması an meselesidir ama hangi tahıllar daha iyi geliyor onu tam olarak bilemem çünkü yemesi gereken miktar ve ürün cinsten cinse değişiyor.

Palyaco

Patates şeker kaynağı mamaları severek yesinler diye mısır da aynı sadece pirinç ishal olmasın diye ekliyorlar

Palyaco

Golosi fiyat performans olarak iyi bir mama ben kedimde exclision la karışık kullaniyorum

eneskolon

Hayvanların tahıla ihtiyaçları yok mama firmaları neden tahıl koyuyor anlamış değilim basıyor mısırı pirinci imkanınız varsa tahılsız mama kullanmanız çok iyi olur

Anonymus998421

Mama iyi bir mama ama arkadaşların da dediği gibi patatesli olması beni de biraz karasız bıraktı.Sonuçta kuru mama devamlı kullanılıyor.Yaş mama olsaydı bir şey olmazdı sonuçta o devamlı kullanılmıyor biz haftada 1 kez veriyoruz.

Golosiyle hemen hemen aynı fiyatta mystic var. Her ne kadar şaibeli olsa da taze et içeriyor. Golosiden kat kat daha iyi.