Yanlış Mama

eliffm

Kısırlaştırmadığım kedime yanlışlıkla kısırlaştırılmış mama aldım herhangi bir sorun olur mu acaba?

9 CEVAP

simbakedi

sorun olmaz afiyet olsun :D

duman_cat_world

Kaç kg aldınız acaba? Yani aldığınız mamayı uzun süre kullanacak mısınız? 5 kg dan fazla aldıysanız iade edin. 5 kg ve 5 kg dan azsa yiyebilir bir süreligine, bir sıkıntı olmaz.

Palyaco

Kisir mama sorun olmaz magnezyum dusuk olur yag orani dusuk olur hiçbir sıkıntı olmaz

eliffm

2 kg almıştım allahtan

Anonymus998421

Bir şey olmaz sağlık açısından ama önceki mamadan direkt bu mamaya geçtiyseniz karıştırmadan belki kediniz bir süre ishal ve kusma sorunu yaşayabilir ama tamamen mama değişiminden olur kısır olmasıyla alakası yok.

AdaCoco

Mama değişimden sıkıntı yaşayabilir sadece. Afiyet olsun😻

cat_expert

1, 1.5 ay kadar diyet yapmış olur onun dışında bir sıkıntı yaratmaz, mama geçiş sürecini düzgün yapmalısınız aksi halde asla yeni mamayı yemez.

edmrcglu

almışken kısırlaştırılabilecek yaştaysa kısırlaştırın bence 😅

ousanuss

Sorun olmaz afiyet olsun