Kedimin Ayağına Tahda Düştü

KenanKral

Kedimin ayağına tahda düştü topllıyor ne yapayım

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

1 2 dakika sonra patisine dokunun. Eğer topallamaya devam ederse ve canı yanarsa veterinere götürün, eski haline dönerse sıkıntı yoktur.

Soru mu bu? Veterinere götürün

KenanKral

eski haline hala dönmedi 3 4 saat geçti yarın götürsem sorun olurmu

Cotontzu_Siri

Bence bu gün götürün

KenanKral

bugün çok geç oldu ve evim çok uzak yapacak başka bişeyim varmı ?

Kendiniz nasıl oldu acaba

Mavis276

Veterinere götürün

Aysedalgc

Merhaba, öncelikle ayağınıza sert bir cisim düştüğünü düşünün topallıyor ve acı çekiyorsunuz ne yapardınız? Yada bir bebeğin ayağına yada her hangi bir yerine ağır bir cisiö düştü, düştükten sonra ağlaması kesilmedi, belli ki acı çekiyor ilk yapacağınız şey? Kusura bakmayın bence hemen veterinere götürmelisiniz muayene edilsin.