Mama Seçimi (Köpek)

End_19

Maltese kızım var çok iştahsız proplan, nd ve brit care kullandık hiç birini iştahla yemedi malesef. Şuan brit care tahılsız serisini kullanıyoruz ben çok memnunum ama yedirmek için uğraşmaktan sıkıldım.
Görselde ki Royal canin mamasının yorumları iyi ve genelde iştahsız olanların bile yediği yazıyor. Ben içeriğinide attım bi bakar mısınız? Ben içeriğini çok beğenmiyorum ama içeriği iyi olan mamalarıda yemedi malesef.
Bide kızım alerjik cinsi gereği, bu mamanın içeriğin de kümes hayvanları var diyor. Bu da kafamı karıştırıyor.
Bu mamayı kullansam sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz?

31 CEVAP

End_19

Güncel