Köpeğim Neden Benim Yediğim Yemekleri Yemiyor

dvdXDog

3 aylık american cocker ımı veterinere götürdüğümde hekime sordum fakat o olmaz psikolojik bozukluklar olur dedi sizin düşünceniz ne aşıları tam olmadığı için mi NEDEN ??

6 CEVAP

AdaCoco

Sorunun içinde soru mu sormuşsunuz anlamadım. Başlıktaki soruyu cevaplayacağım bu yüzden. Köpeğiniz sizin yediklerinizden yememeli çünkü sizin yediğiniz şeyler onun için zaralı olabilir. Diğer soruyu anlamadım?

Köpekler etoburdur. O çene, dişler çatur çutur kemik parçalamak, lif koparmak için. Sizin gibi mercimek çorbasına ekmek banmasını bekleyemezsiniz. Aşılarla köpek psikolojisi arasında da pek bir bağlantı kuramadım, veterinere ne sordunuz tam olarak?

eneskolon

Zaten köpeğin senin yemeklerini yememesi lazım mantıklı olan o

Lils

Et vs. verebilirsiniz baharatsız olacak şekilde. Damak tadına uymadıysa yemez gayet normal.

gulsump

Köpek neden sizin yediğiniz yemekleri yesin? Doğru olan yememesi.

Snzlc

bırakın mamasını yesin niye kendi yediklerinizden yedirmeye çalışıyorsunuz? illa evde hazırlanan yemekleri yesin diyorsanız bu platformda daha önce çok ev yapımı yaş mama tarifi verildi bakabilirsiniz. yaş mama tariflerinin çoğu kediler için verilmiş olsa da aynı işlevi görür. biraz karbonhidrat oranını arttırmanız yeterli olur.