Sizce Hangi Kulübe Daha İyi ??

dvdXDog

Anket

1.Kulübe Daha İyi
(10 oy)
2.Kulübe Daha İyi
(12 oy)
3.Kulübe Daha İyi
(6 oy)
Toplam (28 oy)

Sizce Hangi kulübe Daha İyi ??

5 CEVAP

emre536

hepsi güzel fakat üçüncü digerlerine göre daha mı geniş,boyut olarak büyuk gibi eger öyleyse üç iyi olabılır

duman_cat_world

kopekler icin birinci gorseldeki daha iyi, kediler icin ikincisi daha kullanisli 👍 Yanlis hatırlamıyorsam ben bu soruya cevap vermistim

Littlejoey

Bence 3. görsel çünkü kapının ortada olmaması önemli. Rüzgar, yağmur bile olsa bir köşeye sığınabilir. Hem daha geniş görünüyor sondaki foto. 2. hiç kullanışlı değil bence, genelde köpekler sevmiyor merdivenli şeyleri. Alıştırmanız zor olur. Ayrıca kulübenin kapısız olması daha kullanışlı bence

Gimlihanim

  1. görseldeydi kulübe daha iyi olur gibi. Kediniz olsaydı ben de 2. görsel derdim.

Superisi814

Merhaba,
Ben 1.görseldeki kapili olani kullanmazdim.Bir kapali dar ortamdaolmayi sevmiyordu , iki icinden çikip kulubenin önünde durmak istediginde buna firsati olmazdi.
2. Görseldekine gelince zaten güneşlenmek isteseler, bahce kenarina ya da yola o anki havaya göre ve ihtiyaclarina göre kendilerini ayarliyorlar.
3.ise hem daha geniş hem acik.Derseniz ki kış sogugu biz ona göre yön değiştirirdik ve etrafini kaplamistik yeniden.Komsum ise etrafini kaplayip baya saydam muşamba ile kapi yapmisti.Gorebilmesi acisindan köpeginin.Yine yön ona göre ayarliydi.