Exclusion Yaş Mama

CillininAnnesi

Exclusion markasıyla yeni tanıştık, kuru mamasını severek yiyor kedim bir sorun da yaşamadık. Yaş mamasını alıp deneyen var mı? Varsa taneli mi yapısı püre şeklinde mi acaba onu merak ediyorum? Kedim taneli yemiyor, bulamadım yapısının nasıl olduğunu da 🤔

22 CEVAP

Snmfstk

Kusura bakmayın, geç oldu biraz ama yine de bildiklerimi yazmak istedim.
Exclusion yaş mamayı bahçede baktığım kedi için almıştım geçenlerde. Püre şeklinde istediğiniz gibi, sadece arada küçük taneleri var @Ekinay'ın bahsettiği gibi.
Bir ara markette görüp sokaktakiler için pati life aldım. O da taneli değil ama görünüşü ve kokusu hiç hoşuma gitmedi içeriğini de tercih etmem zaten. Gimcat shiny cat de sanki paketliler gibi taneli değildi direk jöle gibiydi.
Gimcat ve Exclusion içeriği **********lar kullandığım kediler beğendi gözlemlediğim kadarıyla. Genelde paketli değil de konserve olan yaş mamalar taneli olmayabiliyor onlara göz atabilirsiniz :)

CillininAnnesi

İçerik olarak beğendim, sadece ezme olarak mı taneli mi onu bulamadım bir türlü. İncelemek isterseniz petlebiye de gelmiş konserve mamalarda var.

Palyaco

Schesir çorbaya 13 tl 85 gr miamor çorba 135 ml 18 tl veriyorum başka yemiyor birde meo sıvı puding glukozaminli 4 lu 19 tl bunları yiyiyor diğer hiçbir yas mamayi yedirmedim sos emiyor eti birakiyor

CillininAnnesi

@Ekinay çoooook sağolun 🤗

Pamuk12390

Kilo değil kupon *

CillininAnnesi

@Pamuk12390 teşekkürler aynen dediğiniz gibi aldım t re nd y ol dan :) baya cıvık bir püre kıvamı var, sığır etliydi yemedi benim aksi ve huysuz kedim 😞

Palyaco

1 tane alıp denemek lazim