Exclusion Yaş Mama

CillininAnnesi

Exclusion markasıyla yeni tanıştık, kuru mamasını severek yiyor kedim bir sorun da yaşamadık. Yaş mamasını alıp deneyen var mı? Varsa taneli mi yapısı püre şeklinde mi acaba onu merak ediyorum? Kedim taneli yemiyor, bulamadım yapısının nasıl olduğunu da 🤔

22 CEVAP

Palyaco

Kuru mamasını kedimde kullanıyorum en lezzetli yedigi mama yas mamasını pek denemedim miamor guzel püre şeklinde onu denedim

Ekinay

Ben exclusion yaş mama kullandım tavuklusunu püre şeklinde içinde çok az pirinç taneleri görünüyor kedim sevdi.

duman_cat_world

CillininAnnesi
Exclusion yaş mama hiç duymamıştım. Kuru maması pekala biliyordum.
Yaş mamanın içeriğini paylaşabilirseniz yorumlayabiliriz. 😊

CillininAnnesi

İÇERİK =》 Sığır Eti (%95), Pirinç, Kurutulmuş Hindiba Küspesi, Somon Yağı, Fruktooligosakkaritler, Pisilyum Kabuğu Ve Tohumlar, Mannanoligosakkaritler, Kurutulmuş Nar, Kurutulmuş Yaban Mersini (%0,03), Kurutulmuş Böğürtlen, Kurutulmuş Kırmızı Ahududu

gulsump

Evde yaş mama yapsanız daha sağlıklı

CillininAnnesi

Evde yaptığım hiçbir şeyi yemiyor benimki de. Yer belki diye sürekli denemeler yapıyoruz ama nafile.

Palyaco

Ben miamor çorba alıyorum 18 tl ahh yese çeşme 6 tl ye raziyim

Pamuk12390

Pure şeklindeymis . Tr end yol bu marka için kilo. Veriyor 4 tanesi 51 TL den 26 TL ye düşüyor oraya bakabilirsiniz 😻

CillininAnnesi

Miamor almıştım evet yapısı ezme şeklinde. Çok fazla yaş mama yediremediğim için exclusion denemek istiyorum. Teşekkürler cevabınız için

Palyaco

Benimki çorba iciyor yas mama yemiyor miamor yada schesir cok pahalıya mal oluyor

Palyaco

Denedim yemiyor et kesinlikle ev yemeği yemiyor sofraya bile gelmiyor balık tavuk kırmızı et pişirip veriyorum suyuyla suyunu iciyor etleri birakiyor

duman_cat_world

Palyaco
Miamor pahalıya mal olmuyor ki? Bir adeti 6 TL bir yaş mama için gayet ideal.

duman_cat_world

CillininAnnesi
Yorumunuzu bugün gördüm. İçerik gayet güzel gözüküyor. Tercih edilebilecek bir mama. 😊

tyguler

ben de gecen gun gördum. %95 et diyordu çok çok iyi.

crnpyrz

Bende yavru için olanını aldım yanında tester kuru mamada koymuşlar. Alırım bundan sonra, yaşmaması güzel içeriği kıvamı👍