Kedinin Bize Küstüğünü Nasıl Anlarız?

Rabiaplt

Son 1 haftadır sabah evden çıkıp akşamları eve geliyorum. Kedim evde tek değil annemle kalıyor. Ama bu son 1 haftadır kedim kendini bana çok sevdirmez ve geceleri benimle uyumaz oldu. Sizce bana küsmüş müdür küstüyse nasıl gönlünü alırım ?😔😔😔

1 CEVAP

indovf

Küstü mü bilmem ama öyleyse rüşvet işe yarar. Yaş mama veya ödül maması verebilirsiniz. Tabi çok vermeyin. Yaş mama haftada bir öneriliyor. Ödül maması ise sık verebilmek için küçük taneli olanlardan alabilirsiniz. Ayrıca bol bol oyun oynatın. Yeni oyuncaklarda da çok seviniyorlar