Acil Bakabilir Misiniz

Hilal001

Komşumun erkek kedisine bakiyorum 2 hafta yoklar. Daha kısırlaştırılmamış bir erkek kedi. Benim de dişi kedim var kısırlaştırılmıs. Kedi sevgi delisi yalniz kalmak hic istemiyor, bu 2 hafta boyunca eve alsam koku birakir mi ?

6 CEVAP

indovf

Eğer kendi evinde bırakıyorsa sizde de bırakır. Onu sormalısınız

Trifane

Kızgınlık döneminde ise bırakır. Ama erkek kediler genelde disiye göre ortam değişiminde yapmayadabilir. Sevgi delisi olduğunu yazmışsınız. Kızgınlık sürecinde erkek kediler (benim kedim oyleydi) genelde yalnız takılmayı seviyorlar. Yani kendini sevdiriyorsa kızgınlıkta olmayabilir.Tabi cinsine göre de farklılık gösterebiliyor. Her durumda kaç aylık olduğu önemli.

Cubik

Erkek kedi kaç aylık

gulsump

bırakabilir

AhsenAise

Kızgınlık sürecinde ise evet bırakır

Superisi814

Kizginlik surecine girerse sizdeyken evet birakir elbette.