Kedilerde Kızgınlık Dönemi

Nursenaaaa

8 Ayllık dişi Kedimiz var ve Mart ayında olmadığımız halde kızgınlık dönemine giriyor ve Kısırlaştırmak istiyorum Devlet Veterinerinde Yaptırsam ne gibi bir fark Olabilir
Devlet Veterinde Hiç Kısırlaştırdınız mı Yazarsanız sevinirim- Liste maddesini girin

6 CEVAP

Denizzzzzz

Ev kediler sıkak kedilerine bazaran daha sık kızgınlığa girerler anacak kızgınlık dönemei geçmeden kısırlaştırma yapmanız çok doğru değil erkek kedilerde bazen bu süreç hiç geçmiyor ama hafifledi dönemler oluyor ayrıca üniversite hastanelerinde yaptırmanız bence çok daha iyi bir çok özel veterinetden daha fazla tecrübeye ve pratiğe sahipler çünki

KedimVar

Ev kedilerinde mart ayi gecerli degil

KedimVar

Ev kedilerinde mart ayi gecerli degil

Nursenaaaa

Ever yorumunuz için Teşekkürler Ankara Cat Hospital da yaptırıcam

Nursenaaaa

Yeni öğrendim Teşekkürler (:

Fistikbonibon

Ev kedileri her ay kızışabilir çünkü iyi bakım erken kızışma ve mart ayı dışında kızışma beraberinde getirir