Bağışıklık Güclendirici

hazalaydin

en iyi en kaliteli bağışıklık güçlendirici önerilerini alabilir miyim?
hap veya malt/macun farketmez

10 CEVAP

simbakedi

ben veda vetinkini kullanıyorum. hap şeklinde büyük ama kedime verdiğim gibi parçalayarak yiyor. yaş mamayla karıştırmama gerek kalmıyor. kan tahlillerine olan etkisini bilemiyorum ama. içeriği bitkisel

rose_ryan06

Gimcat multivitamin alabilirsiniz.

rose_ryan06

Gimcat multivitamin alabilirsiniz.

rose_ryan06

Gimcat multivitamin alabilirsiniz.

koalandalago

Zoovital immunovital. Kan degerlerine bile yansidi bizimkilerin.

hazalaydin

@kaolandalago mat dimi

hazalaydin

malt*

Dorve85

En iyi ve en kaliteli diyorsanız kesinlikle vet expert markasının vitaminlerini kullanmanızı tavsiye ederim.Biraz pahalı ama en azından içiniz rahat olur.

Palyaco

Doğal bağışıklık güçlendirici haftada 3 sefer 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve kefir dır

duman_cat_world

rose_ryan06
Gimcat multivitamin bağışıklık güçlendirici değildir, bu durumda yanlış yönlendirme yapıyorsunuz.

hazalaydin
Bağışıklık güçlendirici çoğu ürün hap formunda. simbakedi nin de önerdiği Veda Vet'i veya Biofeline'in bağışıklık sistemi koruyucu tabletini önerebilirim.