Vitamin/Yaş Mama Desteği

zehraaozlu

Sürekli soruluyor biliyorum birçok sorunun altındaki cevapları okudum ama eksik bir şey kalsın istemiyorum kuru mama dışındaki bağışıklık güçlendirmeye yönelik vitamin yaş mama vs. tavsiyelerinizi alabilir miyim?

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Haftada 2 kere 1 konserve (küçüklerden) yaş mama, haftada 1 öğün light ton balığı/yağsız tuzsuz et/haşlanmış tavuk ciğeri, haftada 1 bütün haşlanmış yumurta, gün aşırı 1 tatlı kaşığı ev yoğurdu, gün aşırı (yoğurt vermediğiniz günler) bir tatlı kaşığı ev yapımı tuzsuz peynir, öğün aralarında bir pinpon topu büyüklüğü kadar meyve ya da sebze, kullandığınız mamanın taurin miktarı düşükse haftada 2 kere gimcat taurin paste, gün aşırı malt macunu.

Multivitamin kullanacaksanız naturalis adramys, gimcat veya beaphar öneririm.

pongul

vitamin desteği olarak şu anda beaphar multivitamin macun, beaphar top 10, solgar lysine
prebiyotik olarak florentero macun kullanıyoruz. arada atıştırmalık olarak gimcat immunity duo-snacks
özel olarak bağışıklık arttırmam gereken durumlarda immunex ya da canvit aminosol veriyorum (nezle belirtileri vs.) hepsi tavsiye edebileceğim ürünler.

zehraaozlu

Cotontzu_Siri senden cevap beklediğim için dün gece sipariş girmemiştim çok açıklayıcı oldun teşekkür ederim♥
pongul sana da çok teşekkür ediyorum♥

Cotontzu_Siri

Mutlu oldum ❤️
Yapay vitaminlerdense, doğal ek besinler kullanmanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Reyyanhan
Kedi ve köpekler meyve yiyebilirler. Yiyemedikleri meyveler de elbet var. Ama aşırıya kaçılmadığı sürece meyve ve sebzeler onlar için faydalıdır. Doğada bu ihtiyaçlarını avlarının midesini yiyerek karşılarlar. ❤️

Reyyanhan

Kediler e meyve verilmez .

SelinTuksal

Bio pet active - Vitalicat paste yi önerebilirim ben kullandım iyi bir ürün.

zehraaozlu

Sağ olun :)