Değişik Sesler

Dobykedy

Bu sabah kedim konuşmaya benzer değişik sesler çıkartmaya başladı sebebi ne olabilir (kedim 6 aylık)

9 CEVAP

Telmogram

Rastladığım kadarıyla kızgınlıkta olan kediler buna benzer sesler çıkarırlar hocam ama altı aylık bir kedinin kızgınlığa girmesi normal mi veya girebilmesi mümkün mü bilmiyorum

Slp

Cinsiyeti nedir? Bence kızgınlıktır. 6 ay da gayet normal.

Palyaco

Dışı kediler 6 ila 7 aylıkken kızgınlığı giriyorlar

Dobykedy

Ben kızgınlıkla olduğunu sanmıyorum evimizde 2 kedi var birisi erkek diğeri kız

Rapisa

kuş veya sinek görünce değişik sesler çıkarıyorlar

deniznergis

keyfi yerinde olunca yada avlanacak birşey gördügünde çıkartıyorlar çogunlukla

theyusra

kızgınlık olabilir, uçan bir şey görmüş olabilir, bir şey isteyip alamamış olabilir türlü türlü seçenekler var

Lils

Benim dişi kedim 6 aylıkken girmişti kızgınlığa. Sanırım sizin kediniz de girmiş.

Thesudeaskin

Kızgınlığa girmiş olabilir