La Vital Kedi Mamasına Geçiyorum

Nursenaaaa

Arkadaşlar 4 Kg 40 TL alıcam indirimde Olduğu için hem de Petshop tavsiye etti

6 CEVAP

betulaltundal

4 kilosu indirimde değilken ne kadar ki acaba. Çünkü inanılmaz ucuzmuş pek iç açıcı gelmedi bana :\ çoğu pet shop ve veteriner satış yapmak için her markayı tavsiye ediyor işine geldiği gibi bence içeriğini bi araştırın..

milodelisi

Ben sokaktaki kediciklerim için kullanmıştım. Aşırı mantar yaptı ve tüyleri deli gibi cansızlaştı. Ben tavsiye etmem ama size kalmıış tabikii.

SelinTuksal

Petshoplar elinde ne varsa onu tavsiye ediyor.

Azesra

Lavitale gectigim ilk ay kedimde kristallesme oldu severek yedi fakat sonuc kotu oldu

Cotontzu_Siri

bozita deneyin. la vital önermiyorum

Senaaaaaaaa

@betulaltundal
La Vital 1,5 kg 32 TL