Mystic Mama Koku

Trcnoglum

Kedime yavruyken mystic kullanıyordum şimdi kısır hala mystic kullanıyorum toplamda 10 kg kullandım mystic mamayı kedim de çok seviyor gayet iştahla yiyor. Ama dışkısı çok kötü kokuyor acaba bu mama dan dolayı mıdır kullanıp bu sorunu yaşayan var mı acaba?

7 CEVAP

Thesudeaskin

Evet ben eskiden kullanıyordum ve kedim hem ishal oldu hem de dışkısı çok kötü kokuyordu.

gokceoztel

mamadan dolayı mamanızı değiştirin lütfen royal canın kullanabilirsiniz

gulsump

Mystic mamanın koku yaptığını çok kişiden duydum, mamanızı değiştirmenizi öneririm. Royal Canin mama içeriği çok güzel değil, ona vereceğiniz fiyata daha güzel üst segment mama alabilirsiniz.

Lils

Benim kedim de aşırı bir dışkı kokusu yok ya da bana göre aşırı değil. Şubattan beri mystic kullanıyoruz.

cat_expert

Mystic yerine royal canin önermek çok ilginç. N&D falan önerseniz anlarım da içinde et olmayan royal canin mystic yerine önerilmez.

Palyaco

Mamadan dolayi exclision alın diski kokusu sifir

Snzlc

evet mamadan dolayı çok feci kokuyor tövbe estağfirullah insan pisliği gibi