Kedi Biti

Aminto

Bugün çok küçük kedi bulduk tahminen 10 günlük annesi bırakmış boş odamızda bakıyoruz sağlığı çok iyi maşallah çokta güzel :)) biraz büyüsün sahiplendirmeye çalışacağız . Sorun şu ki üstünde siyah gezinen birşeyler var veterinerler kapalı evde de bir köpek iki kedimiz var o yüzden dikkatli olmamız lazım evde yapabileceğimiz birşeyler var mı?

9 CEVAP

Goupe

@yanik_kedi evet kediler sirke kokusundan nefret eder ama bu bir mazeret değil. Kediler haplardanda nefret eder aşıdanda nefret eder ama hepsi sağlığı için. Bazı şeylerde tölerans göstermek lazım eğer konu sağlıksa.

Cotontzu_Siri

Hayır olmaz. Bit/pire tarağı olması lazım.
Resim açıklamasını girin

yanik_kedi

Chipetpet kediler sirke kokusundan nefret eder bu iyi bir çözüm değil cotontzu_siri haklı

Cotontzu_Siri

Bit size geçebilir, dikkatli olun. Varsa özel taraklarla temizlemeye çalışın.

Sercios

Benim kesimlerde aynı sorun var veteriner uzakta özel tarak derken türlerini tarafımız mi

Sercios

Klavye cevirmis benim kedimdede ayni siyah biten var ozel tarak tuylerini taradimiz taraktan olur mu

chipetpet

SİRKE EN İYİ ÇÖZÜMDÜR BİRAZ SUYLA SEYRELTMEYİ UNUTMA

yanik_kedi

Goupe evet tölerans etmek gerekir fakat sirkeden daha iyi bi çözüm varken neden sevmediği bi şekilde çözülsün ki olay

Aminto

Teşekkürler cevaplarınız için taradık biraz sabahta veterinere götüreceğiz.