Vets Plus Jöleli Yaş Mama

eneskolon

İyi günler arkadaslar vets plusun çıkardığı yaş mamayı almak istiyorum ama jöleli olduğu için kararsız kaldım jöle nasıl yapılıyor şeker varmı içinde veya kediler için sağlıksızmı

6 CEVAP

MMiamu01

Jöle kediler için zararlı değil zaten tüm yaş mamalarda jöle var

eneskolon

Bazı mamalar jöleli değil et sulu o yüzden sormak istedim vermemde bir sakıncs yok yani

Lils

Alabilirsiniz zaten çoğu mama jöleli. Felicia konserve jöleli değil bildiğim kadarıyla onu deneyebilirsiniz

simbakedi

ben tam bakmadim de ustunde seker yok yaziyormus sanirim oyle yazmisti biri

EcrinEla

ben 3 tane almıştım kedilerim çok sevdi bence içeriğide çok iyi :)

Sindycan

şeker yok, denemek için aldım kedim yedi, içeriği iyi siz de deneyebilirsiniz