Kedi Ense Damlası

Kedime 2 gün önce dış parazit damlası yapıldı ama damlanın tüylerine gelen kısmı kurumuş ve beyaz beyaz leke olmuş. Bu normal mi? Bu kalıntıları temizlemem gerekir mi?

5 CEVAP

diablerose

gecer, hic ellemeyin. normal

kalıntılar varken tüylerini tarasam sorun olur mu?

cat_expert

2-3 gün hiçbir şey yapmayın. Kalıntılar ve tüy üzerinde kuruma gayet normaldir.

yokistead

Kalıntı sonuçta, taraman bir sorun teşkil etmez zaten 2 gün önce yapılmış.

Anonymus998421

Gayet normal.Henüz iki gün olmuş etkisini gösterdikten sonra yavaş yavaş geçer.Kediniz orayı hiç karıştırmasın ama yoksa dış parazit hiç bir işe yaramaz.Bazı kediler orayı yalamaya çalışıyorlar çünkü.