Diş Kaşıntısı

Gunes2410

Köpeğim 4 aylık dis yenileme dönemi olduğu için de herşeyi issiriyo genelde el ve ayak oyuncaklari ile oynaması kısa suruyo ve yine bize sarıyor bu süreç ne zaman biter

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Isırınca kuyruğundan veya kulağından (sadece uyaracak kadar) çekin ve oynuyorsanız oyunu kesin. Yoksa alışkanlık haline gelebilir. Oyuncak ısırdığında sevin ve olumlu ses tonuyla aferin diyin. Ama sakın sizi ısırdığında oyuncak vermeyin, bu kötü davranışı ödüllendirmektir.

betulyasar

Oyuncaklarıyla oynadığında ödül mamasıyla da ödüllendirebilirsiniz

chipetpet

SİZİ ISIRDIĞINDA SERT OLMAYACAK ANLIK BİR CEZA VERİN