Köpek Nasil Kovabilirim?

Siddet olmadan guzellik ile nasil kovabilirim mahallede 12 kedi bakiyorum simdi kopeklerde gelmeye basladi zaten kedilerden dolayi sikayet vardi onlari kabulendiler birde kopek gelirse bu sefer cidden bizi sikayet etcekler ayrica mahallede birsuru cocuk var babam öldüreyim diyor baska turlu gitmez diyor ben siddete karsiyim guzellik ile kovmanin yollarini biliyormusunuz?

13 CEVAP

Lunaveelmas

Turunçgil kokusu limon portakal kokusu sirke kokusu da uzaklaştırır bi sprey yapıp bulunduğunuz yere sıkabilirsiniz

bos araziler kimsenin rahatsiz olmuycagi yerler oralara koyayim ozaman simdiden tesekkur ederim..

Zeytinbey

Babanız öldüreyim mi diyor yoksa ben mi yanlış okuyorum anlamadım ?

eneskolon

Mahalleli neden istemiyor anlamış değilim sanane kardeşim banada aynısı oldu şiddet yanlısı bir insan olmasamda kedileri tutup gitsinler diye tekmelediklerini görünce büyük bir kavga ettik o günden beri çıt çıkarmıyorlar böyle şeyleri kabullenmeyin ısrarla beslemeye devam edin köpeğide hiç uzaklaştırmanıza gerek yok mahalleliyle güzel bir dille konusun anlasın

guzellik ile cevaplarsaniz sevinirim...

Lunaveelmas

Köpek uzaklaştırıcı sprey alma imkanın var mı

Tekrar tesekkur ederim bilgi icin 🤗

Lunaveelmas

Trixie kullanabilirsin aa bide köpeğin mamasını başka yere koyarak beslersen başka yere de alışabilir mesela mahallenizin bi köşesine koyabilirsin evinizden uzak

Lunaveelmas

Evet aç kalmasınlaar Rica ederimm ne demek💜

Söylerim bizimkilere önerdigin marka varmi simdiden tesekkurler

Cubik

Ama turunçgillerin kokusu kedileri de uzaklaştırır

Kedisekeri

Köpek kedi maması kokusunu takip ederek buluyor(yemesinde sakınca yok), ben de bu durumla karşılaştım. Mamayı yüksek bir yere koymalı ya da alternatif denemelisiniz.

Merhaba sirke kokusu gibi bir çok öneri gördüm kopegimden biliyorum bir işe yaramıyor bizde eğitim için kullanmıştık hiç takmıyor bile köpek uzaklaştirici ses dalgası satılıyor diye biliyorum bi onlara bakabilirsiniz veya elinize birazcık yaş mama alın ve baya uzağa götürün orda mamayı yedirttirin o bölgeye alışırsa bir daha sizin tarafınıza gelmeyecektir