Kedi Mamasi

_gizem

kedim ac mama veriyorum yemiyo ama ekmek verince istahla yiyor sebebi ne biliyormusunuz?

14 CEVAP

pablopicasso

Kediniz yavru mu? Kaç aylık? Belki aromasını ya da büyüklüğü uygun gelmemiştir. Yavru ise biraz küçülmeyi deneyin. Yada yaş mama ile karıştırmayı. Yaş mama yoksa biraz sıcak su ile şişirip vermeyi.

Palyaco

Mamasna zeytinyağı 1 tatlı karşı dokun karıştırın birde hangi mama kullaniyorsunuz

duman_cat_world

pablopicasso
Aynen duruma göre vereceğimiz yanıt da değişir daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz ?

blue_hpood

hangi mama kullanıyorsunuz

Snzlc

tadını kokusunu beğenmemiş olabilir

Merve7

O derece kalitesiz mama yerine ekmeği tercih ediyordur normal mamayı değiştirin üst segment alin

tyguler

markasıni bilmediginiz bir şeyi almayın. riskli. kilogram basına butce belirtin size mama önerisi yapalım. mamayı begenmemiştir kediniz, ondan yemiyordur, veya bayatlamıştır. açık mama almak çok riskli kapalı orijinal paketli alın.

mamayi begenmemis...

Anonymus998421

Kedi çok aç kalınca mamayı mutlaka yerdi.Hiç bir şekilde kabul etmeyip ekmeğe yöneliyorsa mamayı beğenmemiştir.

_gizem

kedim iki bucuk aylik normal markasiz mama kullaniyorum

_gizem

kedim iki bucuk aylik normal markasiz mama kullaniyorum

_gizem

kedim iki bucuk aylik normal markasiz mama kullaniyorum

eneskolon

Markasız mama derken petshoptan açık olarakmı alıyorsunuz

_gizem

evet