******** Nd Mama

Sengunceren

Mama daha önce açık mama olarak nd kullandım fakat siteden hiç almamıştım farklı bir seri olabilir mi fiyatı çok uygun geldi

7 CEVAP

duman_cat_world

Orijinal olmayabilir online petshoplardan almanız daha güvenli. İlla trndyoldan alacaksanız Frogpet, ******, mamaciteyze gibi mama konusunda güvenilir satıcılardan alın.

duman_cat_world

bir satıcı sansurlenmiş en mama demiştim.

duman_cat_world

biz güvendiğimiz petshopumuzdan açık ND alıyoruz barkodu okuttum teyit ettim mamamız tamamen orijinal. İnternetten açık mama almanızı kesinlikle önermem.

Palyaco

Ben bu siteyi tavsiye ederim hem orijinal hem taze

Sengunceren

Bende açık mamayı petshoptan alıyorum. Teşekkürler cevaplarınız için🐾

Anonymus998421

Bence de online petshoplardan alın.Trend.yol ne kadar bilindik ve güvenilir bir satış sitesi olsa da içinde dolandırıcı satıcılar da çıkabiliyor maalesef.Bir kere birine patlak mama gönderilmişti :(

simbakedi

isterseniz siparis edin, lot numarasini direkt igden sorgulatiyorlar. sahteyse iade edebilirsiniz t rendyolun iadesi kolay oluyor. ben kuzey pazarlama saticisindan aldim mamami nd ikisi de orijinal gelmisti. orda varsa oraya da bakabilirsiniz. ayrica gecen gun milaluna10 koduyla bu sitede indirimli mama aldim %10. bi de buraya da bakabilirsiniz