Bu Malt Hakkinda Fikirleriniz Lazim

simbakedi

bu malti hic kullanan oldu mu ya da malt iceriginden anlayan biri yorumlayabilir mi? bu kisiyi youtubedan da takip ediyorum. kedi besleme acisindan fikirlerimiz uyuyor fazlasiyla. yorumlarini vs de begeniyorum. su an t rendyoldan bu malti satisa cikarmis. kullanmis olan ya da bilen birilerine sormak istedim.
youtube/instagram: volipet
boyle yazip bulabilirsiniz storysinden aldim ssleri de

12 CEVAP

Lunaveelmas

Ürünü ilk defa duydum ama kullanıcı yorumlarında şikayet yok şikayetvar sitesine de düşmemiş deneyip bizimle paylaşabilirsin🐾

Palyaco

Nova nin ürünü fena değildir kullanabilirsiniz tüy yumağı ve bağırsak sağlığı icin

duman_cat_world

ürünü ilk defa duydum içeriği fotoğrafta çok net değil instagram hesabım da yok bakamıyorum. içeriği paylaşır mısınız. yorumlayalım.

theyusra

içeriğinin sade olması güzel bir şey belki ama gimcatin maltını bile reddeden kedimin bunu yiyeceğini hiç sanmıyorum :D

buduu

Yani volipet kanalını biliyorum ama bu malt hakkında bilgim yok maalesef

simbakedi

İçerik: malt unu, bitkisel yağlar (ayçiçek, kolza, zeytin), maya (saccaromyces cerevisae), bitkisel ürünler, taurin, vitamin ve mineraller
Analizler: ham protein %4.00, ham yağ %.... (görünmemiş :D), karbonhidrat: %10.00, ham selüloz: %5.00, su: %12.00, potasyum: %0,08, magnezyum: %0,0066, kalsiyum: %0.02, fosfor: %0,0073, taurin: 4400 mg/kg
Taşıyıcılar (?): yağ %40.00, MOS: %10.00, malt bir şeyi (görünmemiş): /47.50

Azemm

Bu yorumu soru güncel kalsın diye atıyorum...

Azemm

Maalesef malt içeriği hakkında bilgi sahibi değilim

duman_cat_world

Kolza yağı bir zamanlar büyük tartışmaların içerisinde bulmuştu kendini... :D İçerik fena değil deneyebilirsiniz 🐈🐾

Poncimin

Kolza yağı zararlı değil mi? Tartışmalı bir yağ, bir yazı da malt içeriğinde kolza yağı olmamalı diye okumuştum. Vets Plus malt eski içeriğinde de kolza yağı vardı, sonradan düzeltip kolza yağını çıkardılar. En azından ben öyle biliyorum. Onun dışında geri kalan içerik fena değil. Ama ben olsam Vets Plus alırdım bunun yerine.

Lunaveelmas

Karbonhidrat ve protein oranı yeterli

Kader767803

İlk defa duyuyorum