Köpek Pire Sorunu

Köpekte pire sorunu nasıl giderilir?

6 CEVAP

Aleynademirtas

Ben de köpeğimi ilk sahiplendiğimde pireliydi veterinere götürdük dış parazit olunca zaten ölüyorlar ama veteriner siz gördükçe öldürün pireleri ve yatağını oynadığı oyuncakları sürekli temiz tuttun dedi pireler yeniden gelmesin diye

Cubik

Dışarı parazit aşısı yaptırın. Pire gördükçe sirkeli suyla ve pire tarağıyla temizleyin

Snzlc

dış parazit tedavisi yapıldığı
takdirde 2 güne pireler dökülür sizde evi güzel siler süpürürsünüz sorun kalmaz

irmtnc3

Pire damlası yaptırın ve imkanınız varda yıkayın durduğu ortamı ve yatağını kulübesini sürekli sirkeyle silin

irmtnc3

Pire damlası yaptırın ve imkanınız varda yıkayın durduğu ortamı ve yatağını kulübesini sürekli sirkeyle silin

buusracikk

Dış parazit damlası yaptırın 3 ay koruma sağlıyor. Eğer dışarı çıkan bir kopekse pire tasmasi da alabilirsiniz