Hiç Sorulmamış Sandy

Azemm

Arkadaşlar merhaba, filtreleme yaptım ve "sandy kedi kumu" hakkında hiç soru bulamadım. İnstagram sayfalarında %99.9 tozsuz, mükemmel topaklanma gibi vaadler vermişler. Aranızda daha önce kullanan var ise tecrübelerini aktarabilir mi ^^?

Benty sandy değil sorduğum marka...

9 CEVAP

Palyaco

Tozsuz guzel guzel topraklaniyor koku hapsediyor

Kader767803

Ben denemedim gördüm ama

duman_cat_world

Sandy marsilya sabunlu kedi kumu petlebinin hediyesi olarak geldi💛 Kullandıktan sonra özelden bilgilendirme yaparım isterseniz 🥰

simbakedi

ben de 1-1.5 ay sonra kullanirim bu kumu, inceleme gibi yazarim da isterseniz burda. feles kum kullaniyorum onun tozsuz olmasindan cok memnunum onla karsilastiririm hatta

Ben memnun kalmamıştım fakat hangi ürününü kullandığımı hatırlayamıyorum farklı ürünlerinden çok memnun kalanları da duymuştum

tyguler

hediye olarak geldi bugün yarın denemeye baslayacagı kullanimca yorumlarimi paylaşırım kullandığım diger kumlarla kiyaslama yaparak

Azemm

Bu soruyu bir süre önce yazmıştım. Sonrasında bana hediye olarak geldi. Yanıtlarınız için teşekkür ederim

Palyaco

Benim bilmiyorum sandy Hediye geldi denedim 3 gündür gayet güzel toz yok guzel topraklaniyor

Palyaco

Benty bilmiyorum pardon