Dremise Ödül Maması

gokceoztel

kullanan var mı acaba

8 CEVAP

Kader767803

Ben baya memnunum ve kedim bayıla bayıla yiyor

Lils

İçeriği iyi değil. Ödül olarak uygun bütçeli ama az vermek gerekiyor sağlıklı bir şey olduğunu sanmıyorum. İndirimde denk gelirsem bir paket alıp en az 1 ay kullanıyorum. Tararken vs. işe yarıyor.

duman_cat_world

Bir süreliğine kullanmıştık içeriği güzel değil aroması ve tuzu yüksek bir ödül. Kediler bu yüzden bayıla bayıla yiyorlar. Dreamies sevmeyen kedi çok yoktur mesela. Düşen jetonun sesi gelmiştir.

İmkanınız varsa Gimcat gibi şekersiz, tuzsuz, tahılsız ödül mamaları kullanmanızı öneriyorum. 🐾 İlla Dreamies kullanacaksanız günde en fazla 2 tane verin ve çok sık kullanmayın. Yüksek tuz ve aroma böbreklere zarar verebilir uzun vadede.

cat_expert

Baharat oranı fazla olduğu için benim kedimde kusmaya neden oldu yarısını kullandım gerisini sokak kedilerine verdim

cat_expert

dreamies bu arada ismi.

sahraxfittiko

ben haftada 1 kere 2 tane veriyorum

simbakedi

1-2 tane veriyorum max ama duzenli degil arada. fazla verdigim zamanlarda kustugu oluyordu benimkinin de :D odul olsun diye yani saglikli bir sey degil. arada simartmak icin uygun fiyatli alabilirsiniz

EcrinEla

içeriği iyi değil ama içeriğinde tuz,baharat vs... çok olduğundan, kediler seviyor tavsiye etmem