Kedi Takma Tırnak

gokceoztel

bikaç yerde gördüm kesinlikle olamaz böyle birşey inşallah siz kullanmıyorsunuz

9 CEVAP

Takma tirnak kedilere takildigini ilkez duyuyorum...

Pollythelilly

Estetik duruş nedeniyle takılan takma tırnak yoktur umarım piyasada.Tırmalamayı engellemek için takılanları kastettiyseniz de umarım kimse kullanmıyordur öyle bir şeyi.Sürekli eldivenle dolaşmak gibi yazık

Kader767803

Asla

Kader767803

Asla

duman_cat_world

Kesinlikle hayır 💢

CalicoMinos

Daha neler bu kadar abartmayın doğada yaşayan kediler nasıl besleniyor kendi kendine büyüyor asla almam kullanmam tövbe estağfurullah ya

Snzlc

bir videoda görmüştüm. tam bir saçmalıktı.

Blossom

ilk defa duydum sağlık açısından kullanılıyorsa olabilir mesalatırnakları yoktur takma tırnak takalım diye düşünebilirler

tyguler

gereksiz bir şey. ben de kullanmıyorum.