Kulak Delimi Olmaz Ya

gokceoztel

belki gördünüz sosyal medyada ya bildiğin köpeğe kulak delimi yapıyorlar küpe takıyorlar ya birde kalkıp adam diyor ki canı acımaz nasıl acıma ya şerefsizler nasıl bukadar cani olabiliyorsunuz bilmiyorum allah sizi bildiği gibi yapsın

6 CEVAP

gabomb

Sifenks kediye dövme yapanı da görmüştüm. İnsanlar cidden kafayı yemişler.

sahraxfittiko

aminnnnn

Pollythelilly

Yazık ya estetik olarak ne bekler ki bir insan bir köpekten!!!Böyle işletmeler şikayet edilmeli

Lunaveelmas

Hayvanlarını oyuncak sanan gerizekalı çok

tyguler

vicdan vicdan vicdan..

Selinece

Gerçekten şaşırtmıyorlar bile artık beni. Soyları kurusun kötü niyetli insanların (insan demeye bin şahit ister)