Yavru Kedim Kafasını Çarptı

Alarnurr

Küt dedi kafası yere çapınca bi an durdu sersemledi yattı sonra biraz oyun oynadık sonra çarptığı yeri kaşıdı baktım şişlik yok şu an bir şey olur mu

3 CEVAP

Snzlc

yavru kedilerde sakarlık çok oluyor şişlik yoksa sorun olacağını sanmıyorum. siz yine de gözlemlemeye devam edebilirsiniz.

_SeNa

Benim kedim de daha önce bi yerlere çarpıp sersemlemişti. Çarptıktan sonra direk uyuklamaya başladı ben uyutmadım su icirdim, kendine geldi. Yani bir şey olmaz merak etmeyin.

Anonymus998421

Benim kedim de bazen koşarken virajı alamayıp bir anda kafasını çarpıyor.Kafasını silkeliyor sonra ben de dikkati dağılmasın diye oyununu oynatıyorum sonra hemen toparlanıyor.