Pati Sertliği

Ballicorekkk

Sanırım kumdan dolayı (vancat aktif karbon) patileri kurumuş ve sertleşmiş. Zeytinyağı sürmeyi düşündüm fakat en sevdiği şey olduğu için patisini yalar diye düşünüyorum. Başka ne kullanabilirim? Kantaronum yok.

3 CEVAP

Marslipati

Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz ben bazen kullanıyorum iyi geliyor :)

Anonymus998421

Kediler büyüdükçe zaten patileri artık o kadar yumuşak olmuyor diye biliyorum ama kuruluk ve sertlik varsa hindistan cevizi yağı ya da bephantol merhem sürebilirsiniz.Bir de bence zeytinyağını kedi uyurken sürmeyi deneyebilirsiniz.Allday pharmacy nin bir pati balmı var hiç denemedim ama kullanılabilir bence çok fazla kullanan da olmadığı için memnun kalınır mı bilmiyorum.

_SeNa

Ben uyurken zeytinyağı sürüyorum böylece yalamıyo patilerini