Mama

Asli33

Mama ihtiyacim var evde yapilan tarifleriniz var mi çok acilll?

1 CEVAP

Cotontzu_Siri

Binden yarım kilo emin kıyma alın ve az pişirin. 3 patates, 5 havuç, 5 ortalama büyüklükte taze fasulyeyi kesip haşlayın. 2 yumurta haşlayın. Bir bardak yulaf ezmesi veya yarım bardak yulaf unu ve varsa 2 kaşık tuzsuz ev yapımı peynir/süt kesiği ile beraber her şeyi büyük bir kaba koyun. Sebze parçaları ve yumurtalar ezilene kadar yoğurun.