Hızlı Nefes Alışı Sıcaktan Mı Kaynaklı

CataJunior

Merhaba, benim biricik arkadaşım olan canım kedilerimden birinin hareketlerinden birkaç gün önce fark ettim ya da bir haftayı aşkın süre önce
İlk başlarda nefes darlığı çekiyor şüphesine kapıldım
Aşırı derecede hızlı nefes alıp veriyordu dili dışarıda idi
Fakat bir süre sonra bu hafifledi özellikle geceleri hafifledi
Veterinere gitmeyi çok isterdim fakat henüz öğrenciyim ve ailem 'bir şeyi yoktur' deyip geçiyor yapacak bir şeyim de kalmıyor...
Sıcaklardan mı kaynaklıdır?

4 CEVAP

Bayanminnak

Yeme içmesi nasıl ? Özellikle suyu yeterince tüketiyor mu ? Dışkıda bir problem var mı ?

CataJunior

Suyu fazla tüketmiyor aşırı zorlamak zorunda kalıyorum

Fistikbonibon

Benim kedimde aynı dili dışarda aynı köpek. Gibi ben kedimin yanına iki tane soğuk su torbası koyuyorum mışıl mışıl uyuyor.

Denizzzzzz

Sıcaktandır su kabına arada bir buz atarsanız ve sık sık tazelersenşz faydası olur :)