Yavru Kedi Cinsi

Renklipati

Arkadaşlar bugün sokakta beklediğim kediler in arasına bırakmış lar bahçeye getirdim açlıktan ölüyor du çok küçük her yere ilan verdim bu kedi cins kedimi öyleyse hemen alıcı çıkar diye düşünüyorum,eve alamıyorum kedim yavruyu rahat bırakmaz umarım biran önce iyi yuva bulunur

22 CEVAP

blue_hpood

hangi şehirdesiniz?

Enesdgn

kediyi korumaya alın görenler alıp bakamayabilir, russian blue diye özen gösterip alabilir başka bir yuva. Bizim burada o tarz kırma bir kedi doğurdu bunun gibi 5 tane. Aslında tekirdi hepsi sadece benziyorlardı, biz cins diye ilan verdik 2 hafta oldu olmadı hepsi sahiplenildi güzeller, siz de öyle yapın derim yavru diye de ayrı talep görür

Cookietobby

Tekir gibi duruyor

Russian blue gibi duruyor

Renklipati

Sokakta beslediğim olacak yanlış yazılmış

Renklipati

İstanbul dayım

Renklipati

Aynen öyle ilan verdim kısa zamanda bulunur güzel aile, şuan kendim bakıyorum yemeğini suyunu veriyor diğer kedilerden uzakta tutuyorum.. annesi arıyor sani miyavlıyor sürekli ben yanına gidince hemen susuyor minicik patileri kıyamam bulucam inşaAllah iyi bir yuva