Şuan Numune Veren Bildiğiniz Markalar Varmı

hatlce

Kedilerim için numune almak istiyorum bildiğiniz markalar veya önceden numune aldiysaniz hangi markadan ve nasil aldiginizi yazabilirmisiniz 🤗

11 CEVAP

_SeNa

Bu sitede 1 liraya satılıyor inceleyebilirsiniz.

Snzlc

petlebi
vancat
**********
mystic

Snzlc

  • t e m i z mama

iremgunduz

farminaya mail atabilirsiniz

Anonymus998421

İstediğiniz mama markasının internet siteleri varsa oradaki iletişim bilgilerinden yardım alarak bilgilenebilirsiniz.Çok fazla veremeseler bile eğer hiç para vermek istemiyorsanız birkaç tane tester gönderirler bence.Aynı zamanda bayaa ucuza bulabileceğiniz siteler de var mesela petlebi satmaya başlamış istediğiniz kadar alabilirsiniz.Stokta ne kadar varsa tabii ben bilemem.

simbakedi

farmina korona dolayisiyla gondermiyormus nunune. biri yazmisti gecen gun

duman_cat_world

Petlebi'de 1₺ ye satılıyor testerlar. birkaç testeri birlikte almanızı öneriyorum çünk7 kargo ücreti var 10₺.

sahraxfittiko

o biri benim galiba simbakedi fnfkdndn
-mystic
-vancat
-acana
-bestpet

Nrydiry

Burada nasıl numune satıyorlar, bulamadım, nasıl aramam lazım

crnpyrz

Kedi maması bölümünden en düşük fiyattan seçerseniz testerlar çıkıyor. Yalnız 2 çeşit ve 2 adet alabildim ben.

Pofupof

Molly