Merhaba, Corgi Çok Tüy Döker Mi, Hangi Düzeyde Tüy Döker?

Birde uysal mıdır, çocuklarla ve yabancılarla iyi anlaşır mı? Bu arada sadece araştırma yapıyorum.

5 CEVAP

Thesudeaskin

Bu video yararlı olacaktır. https://youtu.be/BRP0P7i68LQ

Anonymus998421

Küçük ırk olmasına rağmen tabii ki de tüylü her kedi köpek gibi tüy döker.Düzenli tarama kaliteli mama ve gerekli takviyeler gerekir.

blue_hpood

çok döker, çoook. önüne geçemezsiniz, boş verin, balık alın balık:)

AhsenAise

Tüy dökülmesini ,sakin olup olmamasını sorun edeceksiniz , can beslemekte zorlanırsınız,hiçbir canın karakteri aynı olmadığı gibi,aynı cinsten canların beslenme , stres seviyesine göre tüy dökülmesi de fark eder , hiçbirimiz size sorduğunuz sorulara garanti yanıtlar veremeyiz

theyusra

burda arkadaş araştırma yapıyorum demiş hala duyar kasmaya çalışıyor bazıları, ben de canım sıkıldıkça muhtemelen hiç sahip olamayacağım şeyleri araştırıyorum beni de linçleyin o zaman?? sorunuza gelirsek tüy tabiki döker ama bir husky, alman çoban ya da samoyed kadar değil tabi. çocuklarla her zaman anlaşamayabilirler bu ırk bazen agresif ve alan sahiplenici olabiliyor, yabancılarla ise güzel sosyalleşirse iyi anlaşırlar.