Merhaba 2 Haftalik Kedim Kaka Yapamiyor

Deniz_11

Merhaba 2 haftalik kedim kaka yapmıyor.
Çişini yapiyor ama kaka yapmiyor.Yardim edin

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kedinizin daha çok küçük. Kedi süt tozu ile beslemelisiniz. Bir pamuk ile poposuna birazcık zeytin yağı sürün, bir çay kaşığı zeytin yağı içirin ve karnını hafifçe ovun.

KedimVar

Sızın yaptırmanız lazım çünkü. Bir pamuğa ya da kulak çubuğuna zeytinyağı sürüp poposuna hafifçe sürtün. Düzenli olarak yaptırmanız lazım.

Reyyanhan

Kediniz çok minik ve çok tatlı . Kedi süt tozu alıp vermelisiniz normal mama için çok küçük . Yaş mama da verin. Ayrıca vet götürün bi muayene etsin .. gitmeden önce de poposuna nemli bir bezle parmağınızla hafif hafif tampon yapıp çekin.

Aysedalgc

Merhaba dışkılarını yapmadıklarında zeytinyağı içirin yada kulak çubuğunu zeytinyağına batırıp poposuna hafifçe sürtün yapacaktır. Ben genelde yapamadığı kabız olduğu zamanlarda böyle yapıyorum mutlaka yapıyorlar

Aysedalgc

Bide siz 2haftalık diyorsunuz bu süreçte anne kediler onların bu görevini üstleniyorlar. Karnını popolarnı yalayıp yaptırıyorlar tuvaletlerini

Deniz_11

Yok zaten yaptırıyoruz.Ama yapmayinca merak ettim.Ilginiz için teşekkurler