Kedi Sahiplenicem Ama!!!??

kedi_55

arkadaşlar kedi sahiplenicem ama nereden bilmiyorum kocaeli gebze çevrelerinde barınak yada tanıdıklar varmı kedi bulmak için sooklarda geç saatlere kadar geziyorum şanssızlık işte arayınca olmuyor ya kaçıyorlar yada kovalıyorlar :) napmam lazım nereden cins ırk renk fark etmez eğer kocaeli gebzede olup yavru kediler (sokakta)gören olursa mesaj atarsa sevinirim şimdiden teşekkürler

14 CEVAP

KedimVar

Sokaklarda çok güzel kediler olabiliyor evet birk gün önce ırkının nadir örneklerinden şaşı ve hamile bir british buldum. Daha dün de gözleri su yeşili olan ama dilini ağzına sokamayan bir tekir gördüm. Hepsi çok tatlıydı. Biraz şans işi evet ama mutlaka bulursunuz eminim. Kuytu köşelere bakın genellikle öyle yerlere doğum yaparlar.

kedi_55

Teşekkürler deniyordumda ama mahalledeki vicdansız bazı insanlar sokak kirleniyor diyip kedileri ben yokken toplayıp arabayla götürüyorlar yine denersem hayvancıklar evlerinden uzaklara gidiyorlar kime söylersem takmıyorlar cevap için çok teşekkürler

KedimVar

Haha :D

kedi_55

çok teşekkürler inanın bende çok mutlu oldum

Cotontzu_Siri

Kapının önüne biraz et veya lezzetli bir kedi maması koyarsanız gelirler. Benim bahçede çok güzel bir yavru kedi gelmişti. Cins kedi kırması gibiydi. Çok da akıllı ve sevecendi. O sizi bulur zaten, sabredin.

Cotontzu_Siri

Kanatlı kedi bulan bile var

kedi_55

:)) Uçabiliyormuymuş bari kesin kanadı kırıktır :) :))

KedimVar

Kanatlı kedi mi?

efruzg

Keşke bu soruyu daha önce açsaydınız beslediğim yavru kedi vardı kapıda tüyleri uzun çok tatlı bir tekir ama bir kaç gündür göremiyorum bende gebzedeyim eğer sahiplenmek isterseniz eve gidince cevreye iyice bi bakarım

kedi_55

Çok isterim mamasınıda aldım eşyasınıda aşı için veteriner hazırladım sizde kediyi bulursanız görüşmek isterim

efruzg

İnşAllah bulabilirim suan çok mutlu oldum .. ❤️

kedi_55

Siz beslediyseniz unutmaz gelir işşallah bulunca mesaj atarsanız görürüm hep çevrim içiyim

efruzg

Oturduğum yerde verdiğim mamaya kadar karıştılar. Çocuklar çok uğraştı gittiğini düşünmüştüm . Yas mama koyarım aynı yere belki gelir 2gün bekleriz gelmese bile size iki yer önereceğim hayırlısı bakalım akşam görüşürüz ben size mesaj atacağım:)