Kedi Sahiplenicem Ama!!!??

kedi_55

Merhabalar yavru kedi sahiplenmek istiyorum ama bulamıyorum gece geç saatlere kadar sokakta kedi arıyorum ya kaçıyorlar yada kovalıyorlar :)
Kocaeli gebze tarafında Sahiplendirmek Isteyenler Varsa tanıdığınız Varsa ( Renk.cins.,ırk,) fark Etmez Sahiplenirim Lütfen kedi Bakmışlığım Var Tecrübeliyim Tanıdık Arkadaş Veteriner Var Eşya Ve Mamada Aldım Siz De Sadece Kedi Sahiplendireceksiniz Teşekkürler

4 CEVAP

kedi_55

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

Telefon numaralarından ulaşırsınız daha iyi olur. Çünkü buradaki mesajlar için bildirim gelmiyor ve siteye girmeden göremiyorsunuz. Çoğu kişi de ilan veriyor ve bir daha siteye girmiyor.

kedi_55

Oralara hep baktım cevap veren nadir ama tekrar gezicem bütün sorulara bakıyorum en iyi en doğru cevapları veren sensin tabiki en çok cevap verende wifi şifresi kırmayı anlatan aptallar var ama sen onlardan değilsin yine teşekkürler