Bu Mantar Olabilir Mi ? (Görselli)

Telanurrr

Sizce neden böyle oldu mantar olabilir mi

9 CEVAP

Snzlc

kedilerde cilt hastalıkları çok çeşitli olduğu için bırakın bizleri bir veteriner bile fotoğraftan ne olduğunu anlayamaz. test yapılması gerekiyor bir veterinere gidin bence.

Telanurrr

Kızarıklık ve hafif tüy azalması var

Palyaco

Tavuklu yada balıklı mama yazın kullanmayın kuzulu yada sığır etli kullanın

Ozzey

Merhaba
Benziyor. Eger o bolgede tuyu cektiginizde elinize kolayca tuy geliyorsa mantar olabilir veterinere danisin.

Azemm

Mantar ya da farklı bir deri hastalığı olabilir. Veterinere danışmakta fayda var

Azemm

Patilinin sorununu öğrendiğinizde buraya da yazınız ^^

altunsila

genelde yuvarlak bir kızarıklıksa Mantar oluyor ama tabii ki garanti değil. Alerji de olabilir, mantar da, farklı bir şey de. Veterinere mutlaka gösterin

Telanurrr

Sürtünmüş bi yere yara gibi bir şey çıkmış yavaş yavaş tüyleri uzuyor teşekkür ederiz herkese 🤗❤️

Azemm

Bir hastalığı olmadığı için çok sevindim ^^