Yavru Köpek Maması

Tempest68

İki aylık yavru Alman çoban köpeği için mama ne tavsiye edersiniz, ödül maması olarak ne almalıyım

3 CEVAP

blue_hpood

imkânınız varsa çiğ besleme, yoksa kaliteli bir yaş mama eşliğinde acana, n&d veya orijen. besleme yöntemi için de kka yardımcı olacaktır.

theyusra

bir köpeğe yapabileceğiniz en büyük kötülük acana veya orijenle beslemektir. bu fabrika yüzünden kaç tane köpeğin kalp hastalığına yakalanıp öldüğünden haberiniz var mı? köpekler kedi değildir ve köpekler grain free mamalar yiyemezler. mamayı seçerken içerisinde mutlaka çok az da olsa tahıl bulunmalı. benim köpeğim olsa ilk tercihim pro plan olurdu.

Aleynademirtas

Benim de köpeğim yeni kuru mamaya geçti çok fazla araştırdım pro plan somonlu pirinçli olanı aldım hem uygun hem de içeriği diğerlerine göre daha iyi