Kedimin Patisi Şişti. Üstüne Basabiliyor Ama Zorla Topallıyor.doğal Bir Çözüm Varmı ?

Boncukella

Bir kaç hafta öncede olmuştu.tam patisi şişmiş dokundurtmuyor.bugün pazar veterinerler kapalı yarın götürücem ama bir gün içinde durumu kötüleşir diye ödüm patlıyo.doğal bir çözüm varmı ?
Lütfen yerdım edin boncukellam kötü durumda.

4 CEVAP

Fistikbonibon

Patisine dikkatlice bakın cam batmış olabilir

Fistikbonibon

Yada bahçeye çikariyorsaniz arı sokmuş olabilir yada herhangi bir böcek ısırmış olabilir

Bayanminnak

Arı sokmuş olabilir mi ?

AhmetYto

Özellikle tırnaklar, tırnak araları ve pati yaralanmaları ile bu bölgelerdeki yabancı cisimler topallamaya neden olur. Topallamanın önemli nedenlerinden birisidir.