Scotısh Fold Beslenmesi

lknur

Scotısh fold kediyi hangi marka mamayla beslenmeli?

6 CEVAP

Seymaaacaan

Öyle kafanıza göre ne eti bulursanız vermekte doğru değil. Onların bi dengesi protein oranı vs. Vs. Var

Kaliteli kuru mama verin arada bir et verebilirsiniz

Dobbyko

Fazla kaliteli derken nd de kaliteli mama. Hills ve proplan vermeyin zaten saçma sapan içeriği çöp gereksiz pahalı iki marka. Nd verebilirsiniz acana da verebilirsiniz bütçenize göre. Benim kedim şu ırk bu ırklar için şu mama kullanılacak diye bir kural yok. Kedi yavruysa yavru kedi maması, gençse yetişkin maması, kısırsa kısır maması. Bu şekilde.

blue_hpood

mümkünse çiğ besleme, mümkün değilse bol yaş mamayla, ciğer, tavuk, böbrek ne bulursanız onun haşlamasıyla. kuru mama pek tavsiye etmem. arada abur cubur niyeti vermek için n&d, acana olabilir.

cat_expert

Cins kedilerin genelde özel bir beslenme şekli yoktur, mümkün mertebe et içeriği olan, tahıl oranı düşük, besin değerleri iyi bir kuru mama, 7-10 günde bir verilecek iyi bir yaş mama beslenmesi için yeterlidir.

lknur

Scotishlere genelde hils veya proplan öneriliyor
Fazla kaliteli olduğunu düşünüyorum açıkcası
Nd kullansam olurmu acaba?

Lils

Brit care alabilirsiniz. Haftada 1-2 yaş mama verirsiniz ayrıca et oranı yüksek ve şekersiz.