Napmalıyım

Kurta057

Kedimin diş etlernde kırmızılık vardı veteriner gitti üç gün iğne falan şimdi de sprey sıkıyorum ama tam geçmedi millet diyor yaş mama verin yaş mama diş sağlığına zararlı bizim için bu illette tam geçmiyor veteriner de yaş bişey vermeyin diyor yaş mama da vermek istiyorum bilmiyorum valla ne yapacağımı bu durumu yaşayan varsa kullandığı ilaçları vs bana yazabilir mi lütfenn nnnnnnnnnnn

9 CEVAP

Kurta057

Güncel

Renklipati

Bizim 4.ayında süt dişleri değişim döneminde başımıza geldi diş Eti kızarıklığı..bir hafta boyunca Agumentin antibiyotik şurup ve KLOROBEN ağız spreyi kullandık atlattık böyle

Kurta057

Güncel

Aylinrodite

Bir fotoğraf ekleyebilir misiniz acaba? Kedim de aynı durumu mu yaşıyor merak ettim. Onda da böyle bir şeyler var

Aylinrodite

Bir fotoğraf ekleyebilir misiniz acaba? Kedim de aynı durumu mu yaşıyor merak ettim. Onda da böyle bir şeyler var

Kurta057

Güncel

Kurta057

Güncel

Kurta057

Güncel

Kurta057

Allahını kimse yok mu