Furminator Tarağı Kullanıp Memnun Kalan Var Mı?

ayselkuss

Tarağı kullananlar memnun musunuz? Hangi serisini kullanıyorsunuz

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

gizemlikiz47
Her gün furminator kullanmak bence pek sağlıklı değil. 2 haftada 1 kullanılan bir ürün.

betulaltundal

Ben de kullanıyorum gayet memnunum. Kedim taranmayı sevmiyor ama bir şekilde zar zor tarıyorum mecbur. Ancak arkadaş da söylemiş her gün kullanım için değil 15 günde bir kullanım için uygun. Yine de parasını hak ediyor aldığıma pişman olmadım. Eldivenimiz de var o her gün kullanım için uygun. Furminator diptekileri de alıyor, eldiven yüzeysel topluyor ikisi biraz farklı. Ben iki haftada bir furminator tarak, aklıma geldikçe de eldiven ve normal tarak kullanıyorum. Mamamız da n&d. Tüy dökümü neredeyse 0

Ben! ;) ve sonuç ;

MÜKEMMEL

Cotontzu_Siri

betulaltundal
N&D yerine acana'ya geçerseniz (aynı fiyat sayılır) o son cümledeki neredeyseyi silersiniz :)

Cotontzu_Siri

Çok var ama ben kullanmadım.

benim bir tane var ve kedimde çok işe yarıyor. sarman dişi kedim çok tüy döküyor. düzenli olarak onunla fırçalıyorum her gün. bu sayede tüy dökülmesi epey azaldı. ben memnunum açıkçası. tabi hayvanın da izin vermesi gerekiyor. erkek kedimde kullanamıyorum mesela. o taranmaktan hoşlanmıyor.

KedimVar

Çok işe yarıyor.

aliberken

Kedim taranmayı sevmediği için furminator denemedim ama true touch eldiven var çok güzel tüy topluyor ve kedim sevdi isterseniz onuda araştırabilirsiniz.

betulaltundal

Orijen denedik sevmedik, bu mamamız bitsin acana deneyeceğiz :)