Kedi Kızgınlık

Sevval9898

Kedim kizginlikta 1 yasinda erkek bir kedi surekli kapi acildiginda cikmak istiyor kacmaya calisiyor ne yapmaliyiz

7 CEVAP

simbakedi

kisirlastirabilirsiniz

Anonymus998421

Bizim kedimiz de her kapı açıldığında çıkıyor.Kızgınlıktayken bu daha sık yaşanırdı.Kısırlaştırmak en iyisi.

Sevval9898

Peki sizce tasmali bir sekilde gezdirmelimiyim ise yariyormu

simbakedi

daha cok cikmak ister. kisirlastirmadiginiz icin devam eder bu her kizginlik doneminde. erkek kedilerin kizginlik donemi de yoktur. her daim kizginliktalar her an ciftlesebilirler sadece bazi zamanlar daha azdir. oyun oynayarak enerjisini attirabilirsiniz ama kisirlastirmadiginiz surece bu sorun hep var olur.

Sevval9898

Patili dostlarimizi kisirlastirma ucretleri ne kadar

Sevval9898

Patili dostlarimizi kisirlastirma ucretleri ne kadar

simbakedi

veterinerden veterinere, sehirden sehire degisiyor. sagliklari icin kisirlastirilmalari gerekiyor