Arkadaşlar Aranızda Refleks Kum Kullanan Var Mı

Muezzabalim

Petshopcunun önerisiyle aldım memnun kalan var mı kullanıp veya önerebileceginiz sağlıklı ve çok koku yapmayan kum var mı? Karbonlu dediler bu kum için 10 kg sunu 50₺ aldık

10 CEVAP

Betulb97

Biz gayet memnunuz bu markanın mavi kutusundan

diablerose

benim favorim vancat. onceden akkum favorimdi. reflex de kullandim guzeldi ama pahali buldum.

lknur

Kullandık güzeldi çok memnunuz

theyusra

reflex en iyi kumlardan biri korkmayın

pisiannesii

tozutması nasıl acaba?

Muezzabalim

@pisiannesi kapalı tuvalet kullanıyorum ben ama dökerken veya temizlerken tozumadi pek temiz görünüyor ve beni tıkamadı diğer kumlar beni temizlerken çok tıkamıştı bunu sevdim diyebilirim

CalicoMinos

Bizde pethop sayesinde öneri ile aldık uyguna geliyordu kullandım daha önce fena değildi beğeniyordum ama vancat lavantalı alana kadar fikrim değişti vancat lavantalı çok memnunum

Muezzabalim

Teşekkür ederim herkese evet ben de bugün ilk kez kullanıp temizledim çok güzel cidden parasına değer koku da yoktu topaklanma da gayet iyiydi temizliği çok kolay oldu

Arkadasim vok memnundu.

Minigimmm

Bizde reflex kullanıyoruz çok memnunuz. 7 8 çeşit marka denemesinden sonra reflex de karar kıldım. Ever clean da kullanmiş biri olarak farkettim ki nerdeyse reflex yarışır onunla. Topaklanma harika, kokuyu çok iyi hapsediyor. Toz da diğer kumlara gore cok az. Ama sari kutusunu kullanmadim hic, kirmizi ve turkuaz kutularini kullandim ikiside ayni özellikteydi nerdeyse. Sadece kirmizi kutunun kumu beyaz turkuaz kutunun ki gri kumdu.