Arkadaşlar Çok Acil Bakın Lütfen..

miyav88

sokakta bi kedi buldum box falan koyulmuş bide dalga geçer gibi kimlik kartını koymuşlar nereyi arayaraktan şikayet edebilirim bu kişiyi sonuçta hayvanı sokağa attığında hukuki işlem yapılıyor öyle değil mi ve kediyi ben sahiplenebilir myiim sonuçta hayvanın kimliği o kişiye ait şuan cevap verirseniz çok sevinirim..

17 CEVAP

6_zeytin

Ne yaptınız?

tyguler

sahiplenebilirsiniz kediyi veya guvendiginiz bir arkadasinıza/akrabaniza verebilirsiniz. aşı karnesinde iletişim bilgileri yazıyorsa arayın gorüşmeyi ses kaydina alarak ben bu kediyi aliyorum sokağa attıginiz için deyin sonra kedimi çaldilar diye bir şey yapamasin. ne kadar kötü insanlar var ya boxuyla karnesihla kapınin önune atmak nedir