Bu Güzellik Size Gelsin Mi?

6_zeytin

Haftalardır yuva arıyorum bu çocuğa
Tedavisi iki hafta önce bitti şuan sadece vitamin kullanıyor. Yuva çıkmadığı için dışarı bırakmak zorundaydım dün dışarı bıraktığımda peşimden gelip ağladı almak zorunda kaldım ama daha ne kadar tutarım bilmiyorum.Ne yazık ki bugün şerefsizin biri mahalledeki kedilerden birine çarpmış ve gittiğimde ölmüştü.Onun sonuda ölüm olmasın kendini araçlardan ve insanlardan koruyamıyor.
Daha 3 aylık ve çok zayıf bir kız.Kum kullanmayı biliyor.Toza alerjisi var.
Çok sevecen ve oyuncu acil geçici/kalıcı yuva arıyorum.
İzmir/Çiğli
Geçici yuva da her şeyi karşılanacak lütfen en azından geçiçi yuva olabilirseniz olun

29 CEVAP

6_zeytin

Güncel

6_zeytin

Güncel

Jean

Guncel

6_zeytin

Youtube Facebook Instagram Sahibinden Patievi Petlebi her yerden paylaştım

mimimomo

sansi acik olsun, isallah bulursunuz bi yuva.
ayni dert bende de var, yarin disaridayiz, alistirmalara basliycaz:(( aglamaktan icim cikti.

Snzlc

ara ara gelip yorum yapacağım güncel kalsın diye gerçekten geçen haftadan beri uğraşıyorsunuz.

AhsenAise

Böylesi dünya güzeli , tatlış bir bebeğe aile olmak isteyen güzel kalpli birilerinin ivedilikle çıkması temennisiyle

AdaCoco

güncel

Badem22

İnşallah bulunur çok üzüldüm

6_zeytin

Her cevap yazıldığında bende sonunda biri çıkıcak sanıyorum :(

Lunaveelmas

Yaa mesela kayseri de bir instagram hesabınvar kayhakder diye sahiplenecek kedileri paylaşıyorlar hepsi sahibini buluyor izmir de yaşıyordunuz sanırım öyle bir instagram hesabı var mıdır acaba

6_zeytin

İzmirde olanların çoğunu yolladım en son videolu ilan açıcam

Lunaveelmas

Aynen yap hepsini

Snzlc

güncel