Bu Güzellik Size Gelsin Mi?

6_zeytin

Haftalardır yuva arıyorum bu çocuğa
Tedavisi iki hafta önce bitti şuan sadece vitamin kullanıyor. Yuva çıkmadığı için dışarı bırakmak zorundaydım dün dışarı bıraktığımda peşimden gelip ağladı almak zorunda kaldım ama daha ne kadar tutarım bilmiyorum.Ne yazık ki bugün şerefsizin biri mahalledeki kedilerden birine çarpmış ve gittiğimde ölmüştü.Onun sonuda ölüm olmasın kendini araçlardan ve insanlardan koruyamıyor.
Daha 3 aylık ve çok zayıf bir kız.Kum kullanmayı biliyor.Toza alerjisi var.
Çok sevecen ve oyuncu acil geçici/kalıcı yuva arıyorum.
İzmir/Çiğli
Geçici yuva da her şeyi karşılanacak lütfen en azından geçiçi yuva olabilirseniz olun

29 CEVAP

Lunaveelmas

Yaa her defasıdna biri yazınca sahiplenen mi çıktı diye merak edip giriyorum heycanla ama güncel yazıları :(

Bobur

Umarım güzel bir yuva bulabilir.

simbakedi

ay lutfen bu guzellik bir yuva bulsun artik :(

Seymamila

Benim kızıma çok benziyor bu cins kediler dünyanın en iyi arkadaşı ve hayatın neşesi oluyor iyi ki sahiplenmişim diyorum her gün umarım güzel bir yuva ve anne baba bulur 😽

Snzlc

güncel

AdaCoco

yuva bulsun yavru artık :(

AdaCoco

güncel

_SeNa

Güncel

AdaCoco

Yuva bulsun artık yavru güncellll

6_zeytin

Acilen geçici kalıcı yuva arıyorum

Zeytinbey

Lütfen arkadaşlar geçici de olsa yuva aranıyor bu bebişe lütfen imkanı olan birisi yardım etsin inanın cins kedilerden hiçbir farki yok tekirlerin. Hepsi sevgi dolu :(

duman_cat_world

Her yerde paylaşın güzel fotolar koyun shaiplendirme imkanınız aratacaktır. Umarım güzel bir yuva bulur yavrucak. 🙏🙏 Gerçekten haftalardır yuva arıyorsunuz Soru-Cevapta, ilanlarda. Ben şahitim.

Güncel... 👆👆

Cubik

Üstte kalsıııığğn

6_zeytin

Güncel

6_zeytin

Güncel